Serwis drukarek Rzeszów

Oferujemy w pełni profesjonalny serwis drukarek Rzeszów, zlokalizowany przy ul. Sikorskiego. Do dyspozycji naszych Klientów jest duży, bezpłatny parking. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy poradzą sobie z każdym problemem.

 

Przegląd i konserwacja

Warto pamiętać, że sprzęt drukujący nawet przy zachowaniu wszelkich zasad eksploatacji ulega z czasem zepsuciu. Dlatego zachęcamy Państwa do wykonywania okresowych przeglądów i konserwacji drukarek, kserokopiarek i skanerów. Dzięki systematycznemu sprawdzaniu sprzętu dużo łatwiej w porę zauważyć drobne usterki czy zużycie niektórych elementów zanim dojdzie do zepsucia. Pozwoli to znacznie przedłużyć czas użytkowania sprzętu drukującego.

 

Najwyższa jakość usług

Naprawiamy sprzęt drukujący w sposób łatwy i szybki. Tak by osoba, która oddała drukarkę do naprawy mogła kontynuować drukowanie bez dłuższej przerwy. Używamy najwyższej jakości zamienników i części. Regulujemy podzespoły urządzeń oraz wymieniamy zepsute części. Posiadamy duże doświadczenie, ale także pasję i fachową wiedzę. Dzięki temu oddajemy się każdemu zadaniu na 100%. Ponadto dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu szybko diagnozujemy usterkę i możemy dobrać najlepsze rozwiązanie problemu.

 

Komfortowe rozwiązania

Każde zgłoszenie przyjmujemy od razu do realizacji. W ramach serwisu drukarek dokonujemy między innymi naprawy pogwarancyjnej przy użyciu oryginalnych części, konserwacji, czyszczenia i wymiany elementów, które w naturalnym procesie użytkowania ulegają zużyciu. Zajmujemy się również konfiguracją urządzeń w sieci, dzięki czemu wiele osób może korzystać z drukarki. Dla komfortu naszych Klientów naprawy dokonujemy na miejscu. W przypadku większych usterek sprzęt zabieramy do naszej siedziby, pozostawiając Państwu drukarkę zamienną, z której możecie swobodnie korzystać przez czas naprawy.


Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, dzięki temu do minimum skraca się czas oczekiwania na naprawę ponieważ nie trzeba czekać na zamówione zamienniki.

Z przyjemnością doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniego sprzętu drukującego, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Zapewniamy:

 

Zajmujemy profesjonalnym serwisem drukarek producentów:Gdzie jeszcze działamy:

Przemyśl, Stalowa Wola, Jasło, Krosno, Mielec, Tarnobrzeg, Dębica, Jarosław, Sanok, Łańcut, Przeworsk, Ropczyce, Leżajsk, Lubaczów, Nowa Dęba, Busko Zdrój, Tarnów, Gorlice, Nowy Sącz, Sandomierz, Kolbuszowa oraz Biłgoraj.

 

Skorzystaj z oferty profesjonalnego serwisu drukarek, skanerów, kopiarek w firmie DMD: Serwis drukarek Rzeszów