RESDRUK
RESDRUK

RESDRUK to producent tonerów, które są dedykowane do większości znanych na rynku marek urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek laserowych. Tonery RESDRUK są produktami w 100% nowymi, które swoją wydajnością, a także jakością wydruku dorównują tonerom oryginalnym. Gwarancja tonerów RESDRUK obejmuje rok czasu od momentu dokonania zakupu - jest to okres znacznie dłuższy od gwarancji przeznaczanej na tonery oryginalne, które są sprowadzane bezpośrednio od producenta.

Tonery RESDRUK oferowane w bogatym asortymencie marki DMD Tonery Rzeszów charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a także zwiększoną wydajnością działania. W sprzedaży dostępnych jest aż kilka rodzajów tonerów, dzięki czemu Klient może wybierać wśród produktów, które najbardziej będą sprzyjać jego indywidualnym oczekiwaniom. Produkty RESDRUK wyróżniają wydajnością, która w żaden sposób nie odbiega od wydajności tonerów oryginalnych. Marka posiada certyfikat CE, którym producent potwierdza, że wyrób spełnia wszelkie dyrektywy związane z bezpieczeństwem jego użytkowania oraz ochroną środowiska.

 

 

Tusz RESDRUK LC1280BK

Tusz RESDRUK LC1280BK

21.53 PLN 21.53 PLN

Marka RESDRUK

DMD S.C. jako właściciel i dystrybutor produktów marki RESDRUK, zaświadcza, że są one tonerami fabrycznie nowymi, zamiennymi - równoważnymi, spełniającymi wszystkie wymagania techniczne i jakościowe do użytkowania sprzętu podanego w specyfikacji. Produkty marki RESDRUK nie naruszają praw patentowych ani intelektualnych innych producentów.

Wszystkie oferowane produkty RESDRUK zostały wytworzone w fabryce ZhuHai Oritone Infotech Co., Ltd. zgodnie z normami:
• ISO9001:2015 (numer certyfikatu: IAFICHN20190029Q01),
• ISO14001:2015 (numer certyfikatu: IAFICHN20190029E01).

Proces produkcji i stosowanie wyprodukowanych materiałów eksploatacyjnych nie narusza praw patentowych producentów oryginalnych tonerów, zaś elementy użyte do produkcji są nowe, wcześniej niewykorzystywane. Wydajność tonerów RESDRUK jest nie mniejsza niż tonerów oryginalnych i mierzona zgodnie z wytycznymi zawartymi w normach: ISO/IEC 19752 dla zasobników barwiących do laserowych drukarek monochromatycznych, ISO/IEC 19798 dla zasobników barwiących do laserowych drukarek kolorowych, ISO/IEC 24711 dla monochromatycznych zasobników barwiących do drukarek atramentowych oraz ISO/IEC 24712 dla kolorowych zasobników barwiących do drukarek atramentowych.

Równoważność materiałów RESDRUK dotyczy w szczególności:
• kompatybilności z urządzeniem,
• ilości i jakości nośnika umożliwiającego wydruk z wydajnością nie gorszą od tej podanej przez producenta materiałów marki urządzenia,
• jakości nośnika, właściwościach i składzie nie gorszych w zakresie płynności, lepkości, schnięcia, światło-trwałości, umożliwiającego wydruk najwyższej jakości,
• widocznego oznakowania wyrobu,
• okresu gwarancji i przydatności do użytku nie krótszej niż materiałów oryginalnych marki urządzenia,
• nieprowadzącego ze względu na swoje właściwości do uszkodzenia urządzenia.

Materiały eksploatacyjne RESDRUK są właściwie zapakowane i zabezpieczone.

rozwiń