DMD
DMD

DMD Tonery Rzeszów to producent wysokiej jakości tonerów regenerowanych, a także dystrybutor oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Firma z wieloletnim doświadczeniem podczas procesów regeneracji przeprowadzanych w Rzeszowie stosuje wyłącznie nowe wałki optyczne oraz wymienia wszystkie elementy kasety, które uległy zużyciu, a dopiero następnie napełnia tonery wybranym barwnikiem. Jakość tonerów regenerowanych DMD sprawdzana jest podczas końcowych testów kontrolnych, podczas których testowany jest stopień zaczernienia i pokrycia, wodoodporność oraz złożenie barw.

Materiały wykorzystywane przez DMD Tonery Rzeszów do regenerowania i uzupełniania tonerów pochodzą od starannie wyselekcjonowanych dostawców. Wykonane produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży są poddawane koniecznym testom, dzięki czemu firma ma pewność, że regenerowane tonery DMD będą działać prawidłowo, a Klient będzie w pełni zadowolony z jakości wydruku, wydajności, a także z atrakcyjnej ceny. Producent tonerów DMD gwarantuje, że jego produkty przyczynią się do bezproblemowej pracy sprzętu drukującego, a także do jego prawidłowej eksploatacji.

Marka DMD

Tonery regenerowane DMD Rzeszów są tonerami klasy premium. Wydajność tonerów regenerowanych od rzeszowskiego producenta jest porównywalna, jeżeli nie większa od elementów oryginalnych, a to wszystko dzięki ich profesjonalnej, starannej i dokładnej w każdym detalu regeneracji. Tonery napełniane przez DMD w Rzeszowie są gwarancją niezawodności oraz wysokiej jakości wydruku. W przypadku usterki toner wymieniany jest na nowy, a sama gwarancja obowiązuje do wyczerpania środka barwiącego. W razie wystąpienia awarii drukarki z przyczyny tonera firma zapewnia drukarkę zamienną, dzięki której klient może na spokojnie kontynuować swoją pracę.

DMD Tonery to firma, która powstała w 2007 roku i na rynku podkarpackim uważana jest za lidera w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Marka nie tylko zajmuje się sprzedażą wysokiej klasy tuszy i tonerów do drukarek, ale również produkcją tonerów premium pod własną marką. Firma swój szeroki asortyment wzbogaciła również o urządzenia drukujące, a także o artykuły biurowe, dzięki czemu bez większego problemu wyposażymy razem z nią nowoczesne biuro.

Producenta tonerów regenerowanych wyróżnia przede wszystkim przystępna cena oferowanych produktów, ogromny wybór, a także doskonała jakość. DMD Tonery zajmuje się również prowadzeniem profesjonalnego serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego drukarek i kser - firma posiada polisę OC na sprzęt drukujący klientów. Firma posiada bogate zaplecze techniczne, dzięki czemu swoje produkty testuje pod względem jakości druku oraz kompatybilności z urządzeniami drukującymi. W bogatej ofercie firmy DMD dostępne są nie tylko tonery regeneracyjne, ale również tonery zamienniki DMD.

rozwiń