BROTHER
BROTHER

Brother to producent drukarek i skanerów, który od 50 lat jest liderem na tym rynku. Firma ta od 100 lat (założona w 1908 roku) niestrudzenie pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki czemu jej produkty cieszą się tak dużą popularnością. Odpowiednie wykorzystanie technologi dobroczynnie wpływa także na środowisko. Firma Brother począwszy od badań, rozwoju i produkcji po transport i recykling wdraża najnowsze, przyjazne środowisku procesy.

Drukarki, skanery oraz urządzenia wielofunkcyjne Brother Rzeszów dostępne w szerokim asortymencie DMD Tonery Rzeszów charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na żywotność urządzenia oraz jego sprawne działanie przez wiele lat użytkowania. Laserowe urządzenia wielofunkcyjne oraz laserowe drukarki monochromatyczne dedykowane są zarówno dla użytkowników indywidualnych, firm, jak i wielkich przedsiębiorstw czy zakładów poligraficznych. Użytkownicy urządzeń Brother Rzeszów cenią je za precyzję działania i niezawodność. Brother to synonim innowacyjności. Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i kopiarki tej marki zapewniają wysoką jakość druku. Z tego względu cieszą się olbrzymim zainteresowaniem zwłaszcza biur oraz firm usługowych zajmujących się poligrafią. Dodatkowo są one energooszczędne i ekonomiczne w użyciu. Liczne rekomendacje i pozytywne opinie użytkowników potwierdzają wysoką pozycję lidera tej firmy. Nic dziwnego wielofunkcyjność i niezawodność jej produktów oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że firmie tej nie potrzebna jest reklama.

Wszystkie produkty Brother Rzeszów są bezpieczne i posiadają certyfikat CE, który świadczy o tym, że producent potwierdza zgodność wyrobu ze wszystkimi normami unijnymi dotyczącymi bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.

Zobacz również: Brother Rzeszów

Marka BROTHER

Firma Brother jako właściciel i producent drukarek, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych zaświadcza że są one wyrobami fabrycznie nowymi i daje gwarancję ich sprawnego działania i wysokiej jakości. Proces produkcji spełnia wszystkie wymagane prawem normy. Szeroka oferta różnych urządzeń w atrakcyjnych cenach sprawia, że mogą z nich korzystać zarówno klienci indywidualni na domowe potrzeby jak i wielkie firmy czy zakłady poligraficzne.

Dlaczego warto wybrać produkty firmy Brother?
• urządzenia marki Brother charakteryzują się wysoką jakością i innowacyjnością,
• jest to firma o ponad stuletnim doświadczeniu, będąca liderem w swojej branży,
• Brother to japońska precyzja, innowacyjność i niezawodność,
• oferta tego producenta obejmuje topowe urządzenia na każdą kieszeń – budżetowe dla użytkowników prywatnych, oraz z wyższej półki, dla przedsiębiorstw.

rozwiń