O firmie

Firma DMD powstała w 2007 roku — od tego czasu nieustannie się rozwija, dzięki czemu na rynku podkarpackim zajmuje pozycję lidera w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. DMD to rzetelna firma, której można w pełni zaufać — wszystkie oferowane w asortymencie sklepu internetowego produkty posiadają certyfikaty jakości, które są gwarancją dobrze wydanych pieniędzy. Kompleksowa oferta DMD skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do firm — w każdy przypadku firma dba o najwyższą jakość usług, które są świadczone na terenie całego kraju.

DMD zajmuje się nie tylko sprzedażą wysokiej klasy tuszy i tonerów do drukarek od takich producentów jak: Canon, HP czy Minolta, ale również produkcją pod własną marką zamienników tuszy i tonerów. Firma co roku wzbogaca swoją ofertę nie tylko o tusze i tonery, ale również o artykuły biurowe czy profesjonalne urządzenia drukujące, dzięki czemu w jednym sklepie internetowym można znaleźć wszystkie przedmioty potrzebne do organizacji pracy w nowoczesnym biurze. Ofertę marki DMD wyróżnia przede wszystkim szeroki wybór, atrakcyjna cena oferowanych produktów, jak również ich doskonała jakość i niezawodność!

Marka DMD wyróżnia się dużym doświadczeniem, a także bogatym zapleczem technicznym — prowadzi profesjonalne serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń drukujących. Wykwalifikowani pracownicy potrafią poradzić sobie z każdym problemem, ponieważ na pierwszym miejscu stawiają obsługę klienta i jego zadowolenie z wykonanej pracy. Klienci chwalą firmę DMD za kompleksowe doradztwo w wyborze sprzętu, a także wysoki standard obsługi. Firma prowadzi również skup tonerów i tuszy na terenie Rzeszowa, jak również działa w zakresie odzysku odpadów, organizując zbiórkę oraz transport.

W sklepie internetowym najlepszytoner.pl znajdziemy urządzenia drukujące, materiały eksploatacyjne, papier do drukarek, jak również akcesoria biurowe, czyli wszystkie produkty, które są nam niezbędne podczas pracy w biurze. Wybierając produkty oferowane przez firmę DMD mamy gwarancję wyjątkowej jakości, niezawodności, a także niskiej ceny!